Jak przebiega budowa w Świdniku? (GALERIA)

Zachęcamy do obejrzenia galerii, w której prezentujemy aktualne zdjęcia z naszych inwestycji. Dzisiaj sprawdzamy, jak powstają nowe mieszkania na Osiedlu 4Pory Roku.

Budynek ZIMA ma już postawione wszystkie kondygnacje. Wymurowana została attyka i kominy. Intensywne prace trwają teraz wewnątrz budynku. Kończymy stawianie ścianek działowych i rozpoczynamy montaż instalacji sanitarnych.

W budynku WIOSNA trwają prace przy izolacji ścian w kondygnacji podziemnej. Gotowy jest też wykop pod budynek z kolejnego etapu – LATO. Wykonywane są  fundamenty głębokie w technologii wbijanych pali.

Budowa idzie zgodnie z planem i mamy nadzieję, że za rok o tej porze będziemy szykować się do przekazywania kluczy pierwszym mieszkańcom. Jeżeli interesuje Państwa nowe mieszkanie w  Świdniku  o funkcjonalnym rozkładzie, w dobrej lokalizacji i cenie to zapraszamy na podstronę inwestycji Osiedle 4Pory Roku. Będą mogli tu Państwo przejrzeć wszystkie rzuty mieszkań, zobaczyć wizualizacje i sprawdzić dokładne miejsce inwestycji na mapie. Zapraszamy też do naszego biura w Świdniku przy ul. Kosynierów 17A.

Sprzedaż mieszkań

Natalia: +48 730 608 455

Marcin: +48 730 608 316

nowe mieszkania

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry