Jak przebiega budowa w Świdniku? (GALERIA)

Zachęcamy do obejrzenia galerii, w której prezentujemy aktualne zdjęcia z naszych inwestycji. Dzisiaj sprawdzamy, jak powstają nowe mieszkania na Osiedlu 4Pory Roku.

Budynek ZIMA ma już postawione wszystkie kondygnacje. Wymurowana została attyka i kominy. Intensywne prace trwają teraz wewnątrz budynku. Kończymy stawianie ścianek działowych i rozpoczynamy montaż instalacji sanitarnych.

W budynku WIOSNA trwają prace przy izolacji ścian w kondygnacji podziemnej. Gotowy jest też wykop pod budynek z kolejnego etapu – LATO. Wykonywane są  fundamenty głębokie w technologii wbijanych pali.

Budowa idzie zgodnie z planem i mamy nadzieję, że za rok o tej porze będziemy szykować się do przekazywania kluczy pierwszym mieszkańcom. Jeżeli interesuje Państwa nowe mieszkanie w  Świdniku  o funkcjonalnym rozkładzie, w dobrej lokalizacji i cenie to zapraszamy na podstronę inwestycji Osiedle 4Pory Roku. Będą mogli tu Państwo przejrzeć wszystkie rzuty mieszkań, zobaczyć wizualizacje i sprawdzić dokładne miejsce inwestycji na mapie. Zapraszamy też do naszego biura w Świdniku przy ul. Kosynierów 17A.

Sprzedaż mieszkań

Natalia: +48 730 608 455

Marcin: +48 730 608 316

nowe mieszkania

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top