GIEŁDA MIESZKAŃ – odwiedź nasze stoisko i zyskaj rabat!

Serdecznie zapraszamy na Giełdę Mieszkań w C. H. Gala przy ul. Fabrycznej 2 w Lublinie, która odbędzie się już w najbliższy weekend. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy wyjątkową akcję promocyjną skierowaną do osób odwiedzających nasze stoisko!

W sobotę i niedzielę nasz zespół doradców będzie do Państwa dyspozycji. Chętnie opowiemy o naszych inwestycjach, zaprezentujemy układy mieszkań, porozmawiamy o kredytach oraz przekażemy bon uprawniający do zniżki o 500 zł/mkw. mieszkania. Rabat będzie dotyczył każdego mieszkania na inwestycjach: Osiedle Panorama Lublin i Osiedle 4 Pory Roku w Świdniku. Serdecznie zapraszamy!

Poniżej przedstawiamy kilka informacji na temat naszej aktualnej oferty.

Osiedle Panorama Lublin powstanie u zbiegu  ulic: Garbarskiej i Drogi Męczenników Majdanka. To doskonały adres dla wszystkich, którzy chcą zamieszkać o krok od centrum, z doskonałą komunikacją, w pobliżu miejskich arterii. W najnowszej ofercie znajdują się   lokale o pow. od 39 do 94 mkw. Zakończenie budowy planowane jest na przełomie 2022/23 r. Osiedle Panorama Lublin to inwestycja klasy PREMIUM, oto atuty, które ją wyróżniają:

 • duże balkony i tarasy sięgające nawet 15 m²
 • niestandardowa wysokość mieszkań usytuowanych na najwyższych piętrach od strony południowej – powyżej 4m!
 • eleganckie wykończenie części wspólnych – dekoracyjne elementy drewniane na ścianach i szachtach, szerokie ościeżnice drzwi do mieszkań
 • panele fotowoltaiczne na dachu każdego budynku – niższe rachunki za prąd do części wspólnych
 • stacje ładowania pojazdów elektrycznych
 • szybkie cichobieżne windy
 • wideodomofony
 • instalacja elektryczna z dotykowymi szklanymi włącznikami z funkcją Smart Home (sterowanie przez WiFi)
 • instalacja systemu miejskiego ogrzewania z indywidualnym pomiarem zużycia

Osiedle 4 PORY ROKU w Świdniku inwestycja zrealizowana w 2022 r. z pozwoleniem na użytkowanie. Mieszkania gotowe do przekazania nabywcom. Lokalizacja osiedla przy ul. gen. Roweckiego „Grota” pozwala na łatwy dostęp do placówek oświaty czy sklepów (tuż obok inwestycji znajduje się Kaufland). Teren jest zagospodarowany, zadbaliśmy o małą architekturę i zieleń, a dla naszych najmłodszych mieszkańców przygotowaliśmy atrakcyjny plac zabaw. Liczba miejsc postojowych w proporcji do mieszkań – 1,5 : 1 – wyeliminuje problem braku dostatecznie dużej przestrzeni parkingowej, który dotyczy wielu świdnickich osiedli. Niezaprzeczalnym atutem jest szybki dojazd do centrum Lublina. W ofercie dostępne mieszkania o pow. 60-70 m².

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top