Garwolin – ostatnie mieszkania na sprzedaż!

To ostatni moment na zakup mieszkania w inwestycji przy ul. Stacyjnej. Mamy  dostępne jeszcze mieszkania o powierzchniach od 60 do 67 m²  w atrakcyjnej cenie.

Przykładowe mieszkanie na sprzedaż: Mieszkanie nr 13 to idealne rozwiązanie dla rodziny.  Składa się z przestronnego  salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz dwóch pokoi, które mogą pełnić funkcję pokoi dziecięcych, gościnnych, pracowni, a także dużej garderoby. Aranżacja takiego mieszkania daje wiele możliwości, w  zależności od pomysłów i potrzeb przyszłych mieszkańców.

Mieszkanie kosztuje 250 tys. zł., a cena ta obejmuje także dużą piwnicę (10,5 m²) oraz prywatne miejsce parkingowe. Rzut mieszkania

W ofercie dostępne jeszcze inne mieszania o podobnym układzie.

Nasz inwestycja przy ul. Stracyjnej to jeden kameralny 3-piętrowy budynek, w lokalizacji , która jest gwarancją dobrego połączenia zarówno z centrum miasta, jak i szybkiego wyjazdu w stronę Warszawy czy Lublina. Budynek jest gotowy do oddania, wkrótce zaczniemy przekazywać klucze mieszkańcom.

Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się z naszymi Sprzedawcami:

Aneta: +48 730 608 312
Marcin: +48 730 608 316
Sławek: +48 730 608 319
Natalia: +48 730 608 455

mieszkania Garwolin

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top