Garwolin – ostatnie mieszkania na sprzedaż!

To ostatni moment na zakup mieszkania w inwestycji przy ul. Stacyjnej. Mamy  dostępne jeszcze mieszkania o powierzchniach od 60 do 67 m²  w atrakcyjnej cenie.

Przykładowe mieszkanie na sprzedaż: Mieszkanie nr 13 to idealne rozwiązanie dla rodziny.  Składa się z przestronnego  salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz dwóch pokoi, które mogą pełnić funkcję pokoi dziecięcych, gościnnych, pracowni, a także dużej garderoby. Aranżacja takiego mieszkania daje wiele możliwości, w  zależności od pomysłów i potrzeb przyszłych mieszkańców.

Mieszkanie kosztuje 250 tys. zł., a cena ta obejmuje także dużą piwnicę (10,5 m²) oraz prywatne miejsce parkingowe. Rzut mieszkania

W ofercie dostępne jeszcze inne mieszania o podobnym układzie.

Nasz inwestycja przy ul. Stracyjnej to jeden kameralny 3-piętrowy budynek, w lokalizacji , która jest gwarancją dobrego połączenia zarówno z centrum miasta, jak i szybkiego wyjazdu w stronę Warszawy czy Lublina. Budynek jest gotowy do oddania, wkrótce zaczniemy przekazywać klucze mieszkańcom.

Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się z naszymi Sprzedawcami:

Aneta: +48 730 608 312
Marcin: +48 730 608 316
Sławek: +48 730 608 319
Natalia: +48 730 608 455

mieszkania Garwolin

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry