Garwolin – nowe mieszkania z pozwoleniem na użytkowanie

Szanowni Państwo z radością informujemy, że nasza inwestycja przy ul. Stacyjnej została odebrana przez Nadzór Budowlany i otrzymaliśmy prawomocną decyzję na użytkowanie. Tym samym nasi Klienci będą mieli możliwość odbioru  kluczy do swoich mieszkań. To dobra informacja także dla osób poszukujących mieszkań, ponieważ w naszej ofercie sprzedaży zostały jeszcze wolne lokale o pow. od 61 m do 68 m². Wszystkie składają się z czterech pokoi. Cechuje je przemyślany układ. To  ostatni moment na zakup nowego mieszkania dostępnego od ręki. Cena już od 4000 zł/m².

Chcesz zobaczyć rzuty wolnych mieszkań? Przejdź tutaj.

Chcemy też poinformować, że choć mieszkania są już gotowe do odbioru przez właścicieli i do rozpoczęcia prac wykończeniowych, to nasza ekipa nie żegna się z inwestycją. Planujemy jeszcze prace przy zagospodarowaniu terenu wokół budynków.

Jednocześnie przypominamy, że w sytuacji trwającej epidemii pracujemy zdalnie. Nasze terenowe biura sprzedaży są aktualnie nieczynne, ale cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub maliowego.

e-mail: bok@ttsdevelopment.pl

Tel.:

Aneta +48 730 608 312

Marcin +48 730 608 316

Sławek +48 730 608 319

mieszkania Garwolin

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top