Garwolin – nowe mieszkania z pozwoleniem na użytkowanie

Szanowni Państwo z radością informujemy, że nasza inwestycja przy ul. Stacyjnej została odebrana przez Nadzór Budowlany i otrzymaliśmy prawomocną decyzję na użytkowanie. Tym samym nasi Klienci będą mieli możliwość odbioru  kluczy do swoich mieszkań. To dobra informacja także dla osób poszukujących mieszkań, ponieważ w naszej ofercie sprzedaży zostały jeszcze wolne lokale o pow. od 61 m do 68 m². Wszystkie składają się z czterech pokoi. Cechuje je przemyślany układ. To  ostatni moment na zakup nowego mieszkania dostępnego od ręki. Cena już od 4000 zł/m².

Chcesz zobaczyć rzuty wolnych mieszkań? Przejdź tutaj.

Chcemy też poinformować, że choć mieszkania są już gotowe do odbioru przez właścicieli i do rozpoczęcia prac wykończeniowych, to nasza ekipa nie żegna się z inwestycją. Planujemy jeszcze prace przy zagospodarowaniu terenu wokół budynków.

Jednocześnie przypominamy, że w sytuacji trwającej epidemii pracujemy zdalnie. Nasze terenowe biura sprzedaży są aktualnie nieczynne, ale cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub maliowego.

e-mail: bok@ttsdevelopment.pl

Tel.:

Aneta +48 730 608 312

Marcin +48 730 608 316

Sławek +48 730 608 319

mieszkania Garwolin

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry