Garwolin. Mieszkanie wykończone pod klucz (Zdjęcia)

Do naszej oferty wprowadziliśmy kolejne wykończone mieszkanie, tym razem w Garwolinie. Ma powierzchnię 63 m² i składa się z trzech pokoi z aneksem kuchennym.

Mieszkanie nr 35 znajduję się w kameralnym 3-piętrowym  budynku przy ul. Stacyjnej, oddanym do użytku w tym roku. Inwestycja wyposażona jest w elementy małej architektury oraz plac zabaw, wykonane zostały także trawniki oraz nasadzone rośliny ozdobne. Więcej o nowych mieszkaniach  w Garwolinie >>. W tej realizacji dostępne jest tylko  jedno wykończone mieszkanie. Wyróżnia się bardzo dobrym układem, ustawnymi pokojami, korytarzem, który pomieści dwie szafy oraz przestronnym salonem.  Do mieszkania przynależy duża komórka lokatorska (13 m²) oraz miejsce parkingowe.

Cena mieszkania: 391 000 zł

Cena miejsca parkingowego: 11 000 zł

Cena komórki lokatorskiej: 7 000 zł

wykończone mieszkanie garwolin

Sprzedaż mieszkań

Marcin: +48 730 608 316

wykończone mieszkanie garwolin

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry