Garwolin – gotowe mieszkania na sprzedaż (GALERIA)

W naszej ofercie mamy mieszkania dostępne od ręki. Mowa o inwestycji w Garwolinie przy ul. Stacyjnej. Dokonując zakupu mogą Państwo od razu odebrać klucze. Ale uwaga – są to już ostatnie wolne mieszkania, dlatego nie warto zwlekać z decyzją.

Dostępne są jeszcze mieszkania:

– kawalerka – 27 m²

– 2-pokojowe – 35 m²

– 3-pokojowe – 53 m², 66 m²

– 4-pokojowe – 68m²

Rzuty mieszkań dostępne są na podstronie inwestycji.

Nasze mieszkania na sprzedaż w Garwolinie to dobry wybór nie tylko ze względu na funkcjonalne i przemyślane układy pomieszczeń, ale też kameralny charakter zabudowy i niską cenę. Atutem jest też atrakcyjna lokalizacja ze względu m.in. na:

– dobre połączenie z centrum miasta,

– szybki dojazd do S17,

– bliskość terenów rekreacyjnych (bulwar nad Wilgą, parku, Jezioro Mamucie),

– dobrze rozwiniętą infrastrukturę miejskę (szkoła, sklep, piekarnia, bank, kościół).

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Spotkajmy się na terenie inwestycji. Zadzwoń, by umówić spotkanie:

Sławek: +48 730 608 319

Marcin: +48 730 608 316

mieszkania na sprzedaż

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.