Garwolin – gotowe mieszkania na sprzedaż (GALERIA)

W naszej ofercie mamy mieszkania dostępne od ręki. Mowa o inwestycji w Garwolinie przy ul. Stacyjnej. Dokonując zakupu mogą Państwo od razu odebrać klucze. Ale uwaga – są to już ostatnie wolne mieszkania, dlatego nie warto zwlekać z decyzją.

Dostępne są jeszcze mieszkania:

– kawalerka – 27 m²

– 2-pokojowe – 35 m²

– 3-pokojowe – 53 m², 66 m²

– 4-pokojowe – 68m²

Rzuty mieszkań dostępne są na podstronie inwestycji.

Nasze mieszkania na sprzedaż w Garwolinie to dobry wybór nie tylko ze względu na funkcjonalne i przemyślane układy pomieszczeń, ale też kameralny charakter zabudowy i niską cenę. Atutem jest też atrakcyjna lokalizacja ze względu m.in. na:

– dobre połączenie z centrum miasta,

– szybki dojazd do S17,

– bliskość terenów rekreacyjnych (bulwar nad Wilgą, parku, Jezioro Mamucie),

– dobrze rozwiniętą infrastrukturę miejskę (szkoła, sklep, piekarnia, bank, kościół).

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Spotkajmy się na terenie inwestycji. Zadzwoń, by umówić spotkanie:

Sławek: +48 730 608 319

Marcin: +48 730 608 316

mieszkania na sprzedaż

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top