Dziękujemy uczestnikom Dni Otwartych

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom  za wspólnie spędzony czas na Osiedlu 4 Pory Roku w Świdniku. Mamy nadzieję, że nasza inwestycja przypadła Państwu do gustu.

To były owocne spotkania, które zakończyły się licznymi rezerwacjami mieszkań. Nasi  goście mieli okazję przyjrzeć się z bliska lokalom oraz częściom wspólnym naszego osiedla w Świdniku. Mamy nadzieję, że udało się nam odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania. Jeżeli jednak są jeszcze jakieś kwestie do wyjaśnienia, przypominamy, że od poniedziałku do piątku nasz Dział Sprzedaży jest do Waszej dyspozycji.  Osoby, które dokonały rezerwacji zapraszamy do naszego biura przy ul. Nałęczowskiej 14, by dokończyć niezbędne formalności.

Uwaga! Mamy jeszcze kilka kart rabatowych uprawniających do zakupu mieszkania po cenie obniżonej o 100 zł/m². Aby skorzystać z rabatu należy skontaktować się ze sprzedawcą. Promocja trwa do 15 grudnia, liczy się termin podpisania umowy. Serdecznie zapraszamy!

Dział Sprzedaży:

Katarzyna: +48 730 608 312

Sławek: +48 730 608 455

Marcin: +48 730 608 316

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top