Dęblin. Ostatnie mieszkania w ofercie!

Na Osiedlu Wiślana prace dobiegają końca. To ostatni moment na zakup mieszkania w tej inwestycji. Posiadamy jeszcze w sprzedaży przestronne 4-pokojowe lokale idealne dla rodziny. Sprawdźcie ich układ!

Wolne mieszkania mają powierzchnię 62-63 m², są dwustronne z oddzielną strefą sypialnianą oraz dzienną w postaci przestronnego salonu z aneksem kuchennym. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, wolne lokale mają taki sam układ, który prezentujemy poniżej.  Ceny wynoszą od 5000 do 5250 zł/m² w zależności od piętra. Przekazanie kluczy już w marcu!

mieszkania dęblin

Nasza inwestycja w Dęblinie to jeden czteropiętowy budynek z windą, realizowany w nowoczesnym systemie Technobeton. Eleganckie wykończenie i sprawdzone, funkcjonalne układy mieszkań sprawiły, że nasza oferta cieszy się dużym powodzeniem. W sprzedaży zostało 5 mieszkań z 40. Więcej informacji dostępnych jest na stronie inwestycji. Znajdą tam Państwo także dokładną lokalizację. Zachęcamy do umawiania się z naszymi sprzedawcami na terenie budowy.

Marcin: +48 730 608 316
Sławek: +48 730 608 455

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top