Dęblin – NOWA INWESTYCJA!

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy inwestycję w Dęblinie. Nasza oferta sprzedaży wzbogaciła się o nowe mieszkania na Osiedlu Wiślana.

Nowoczesny, elegancki, z udogodnieniami – u zbiegu ulic Stężyckiej i Wiślanej powstanie nowy budynek wielorodzinny oferujący mieszkania na sprzedaż w standardzie deweloperskim. To lokalizacja, która zapewni łatwy dojazd do głównych ulic Dęblina (15 Pułku Piechoty i Warszawskiej) a także sąsiedztwo terenów rekreacyjnych, na których znajduje się kompleks boisk oraz plac zabaw. W niedalekiej odległości są też sklepy spożywcze, apteka, miejski targ, stacja paliw.

Mieszkania, które oferujemy mają pow. od 27 do 63 mkw. Są to sprawdzone układy, które cieszą się popularnością na innych naszych inwestycjach. Zaprojektowane zostały w ten sposób, by były funkcjonalne, praktyczne i proste do aranżacji. Rzuty wszystkich mieszkań dostępne są na stronie Osiedla w Dęblinie.

Osiedle realizowane będzie w technologii Technobeton.

Jeżeli poszukają Państwo mieszkania w Dęblinie, zachęcamy do kontaktu z Działem Sprzedaży. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania i przedstawią ofertę cenową.

Marcin: +48 730 608 316
Natalia: +48 730 608 455

bok@ttsdevelopment.pl

 

mieszkania Dęblin

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry