Dęblin. Inwestycja zakończona z pozwoleniem na użytkowanie.

Budynek przy ul. Wiślanej w Dęblinie jest już na liście naszych zrealizowanych projektów. Pozytywna decyzja zezwalająca na użytkowanie została wydana w kwietniu, zgodnie z przewidzianym harmonogramem budowy.

Jesteśmy właśnie w trakcie przekazywania mieszkań, nowi właściciele mogą rozpoczynać remonty i myśleć o przeprowadzce do swojego wymarzonego M. Przypominamy, że wszystkie osoby, które zakupiły od nas mieszkanie otrzymują rabat w wysokości 10% na całodniowe zakupy w sklepie Leroy Merylin w Puławach. Kupony rabatowe przekazywane się razem z kluczami do mieszkania, szczegóły akcji dostępne są tutaj.

W naszej ofercie w zrealizowanym budynku przy ul. Wiślanej w Dęblinie pozostały 4 wolne mieszkania o pow. 62-63 m², dwustronne z oddzielną
strefą sypialnianą oraz dzienną w postaci przestronnego salonu z aneksem
kuchennym. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, wolne lokale mają
taki sam układ, który prezentujemy poniżej.

mieszkania dęblin

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do spotkania ze sprzedawcą na terenie inwestycji. W celu uzgodnienia dogodnego terminu prosimy dzwonić pod poniższe numery tel.:

Marcin: +48 730 608 316
Sławek: +48 730 608 455

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top