Chełm. Zaczynamy przekazywanie kluczy do mieszkań! Sprawdźcie, jakie rabaty na Was czekają!

To ważna informacja dla wszystkich osób, które zakupiły mieszkania w Chełmie. Osiedle Cicha Dolina zostało odebrane przez Nadzór Budowlany. Zaczynamy przekazywanie lokali nowym mieszkańcom!

Od poniedziałku osoby, które zakupiły mieszkanie w Chełmie mogą umawiać się z naszymi sprzedawcami na odbiór. Przypominamy, że wraz z kluczami otrzymują Państwo zaproszenie na zakupy do Sklepu Leroy Merlin uprawniające do 10-procentowego rabatu na materiały wykończeniowe i dekoracyjne do Państwa nowego mieszkania. Ale to nie koniec zniżek dla Naszych Klientów. Dodatkowo dostaną Państwo także kupon rabatowy do Salonu Black Red White, który znajduje się  przy ul. Kolejowej w Chełmie. Pozwoli on za zakup mebli, kuchni i dodatków po cenie niżej o 15%. Jak prezentuje się wnętrze wyposażone w meble z salonu Black Red White, mogą Państwo zobaczyć przeglądając galerię naszego mieszkania pokazowego – TUTAJ.  Mamy nadzieję, że uda się Państwu sprawnie urządzić nowe mieszkania, a my dokładamy wszelkich starań, aby cena materiałów była jak najniższa. Życzymy, aby przyjemnie się Państwu mieszkało na Osiedlu Cicha Dolina!

Uwaga! W naszej ofercie mamy jeszcze kilka mieszkań na sprzedaż w ukończonym pierwszym etapie. Zachęcamy do zapoznania się z rozkładami na podstronie inwestycji.

Sprzedaż mieszkań

Marcin: +48 730 608 316

Natalia: +48 730 608 455

chełm mieszkania

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top