Chełm. Zaczynamy przekazywanie kluczy do mieszkań! Sprawdźcie, jakie rabaty na Was czekają!

To ważna informacja dla wszystkich osób, które zakupiły mieszkania w Chełmie. Osiedle Cicha Dolina zostało odebrane przez Nadzór Budowlany. Zaczynamy przekazywanie lokali nowym mieszkańcom!

Od poniedziałku osoby, które zakupiły mieszkanie w Chełmie mogą umawiać się z naszymi sprzedawcami na odbiór. Przypominamy, że wraz z kluczami otrzymują Państwo zaproszenie na zakupy do Sklepu Leroy Merlin uprawniające do 10-procentowego rabatu na materiały wykończeniowe i dekoracyjne do Państwa nowego mieszkania. Ale to nie koniec zniżek dla Naszych Klientów. Dodatkowo dostaną Państwo także kupon rabatowy do Salonu Black Red White, który znajduje się  przy ul. Kolejowej w Chełmie. Pozwoli on za zakup mebli, kuchni i dodatków po cenie niżej o 15%. Jak prezentuje się wnętrze wyposażone w meble z salonu Black Red White, mogą Państwo zobaczyć przeglądając galerię naszego mieszkania pokazowego – TUTAJ.  Mamy nadzieję, że uda się Państwu sprawnie urządzić nowe mieszkania, a my dokładamy wszelkich starań, aby cena materiałów była jak najniższa. Życzymy, aby przyjemnie się Państwu mieszkało na Osiedlu Cicha Dolina!

Uwaga! W naszej ofercie mamy jeszcze kilka mieszkań na sprzedaż w ukończonym pierwszym etapie. Zachęcamy do zapoznania się z rozkładami na podstronie inwestycji.

Sprzedaż mieszkań

Marcin: +48 730 608 316

Natalia: +48 730 608 455

chełm mieszkania

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry