Chełm. Wiosenna promocja przy zakupie mieszkania – 10 000 zł NA START!

To już ostatnia szansa, by zamieszkać na ukończonym eleganckim Osiedlu Cicha Dolina. W ofercie mamy już tylko jedno mieszkanie – ma cztery pokoje, bardzo dobry układ, atrakcyjną cenę i jest dostępne od ręki. Sprawdźcie sami!

Wolne mieszkanie znajduje się w budynku B4 na 3 piętrze. Jest to 74-metrowy dwustronny lokal z oknami wychodzącymi na wschód i zachód. Strefa dzienna (salon z aneksem kuchennym oraz mniejsza łazienka) oddzielona jest od strefy sypialnianej (trzy pokoje i druga większa łazienka). Przestronne korytarze pomieszczą pojemne szafy, które mogą spełniać funkcję garderoby dla całej rodziny.

Nasza inwestycja usytuowana jest przy ul. W. Szymborskiej (obok ul. Chełmońskiego), w miejscu gdzie łatwo można odpocząć od pracy i tempa miasta. Wystarczy jednak przejść się na krótki spacer, by dotrzeć do pobliskich sklepów, restauracji, szkoły, czy nowo otwartej Galerii Chełm. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się szpital.

Droga do centrum Chełma to zaledwie ok. 5 minut jazdy samochodem

Aktualna cena mieszkania to 5900 zł/mkw. Kupując u nas nie zapłacisz żadnej prowizji, ani podatku PCC, a z okazji nadchodzącej wiosny dodatkowo obdarujemy Cię rabatem w wysokości 10 000 zł!  

Osiedle Cicha Dolina to przyjazna okolica, gustowne budynki oraz nowoczesne i komfortowe rozwiązania. Już ponad 180 rodzin znalazło tu swój dom, dołącz do nich!

Tak wygląda Osiedle Cicha Dolina

Oto ukończone mieszkanie o takim samym układzie i powierzchni:

Zadzwoń, by umówić spotkanie na terenie osiedla:

Marcin: +48 730 608 316

Sławek: +48 730 608 319

nowe meiszkania chełm

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top