Chełm – postęp prac (GALERIA)

Cicha Dolina w grudniowym słońcu prezentuje swoje atuty. Budynki zyskują jasną elewację. Można też podziwiać dekoracyjne wykończenia pod balkonami. To dopiero początek. Prawdziwy urok osiedla uwidoczni się po montażu przeszkleń w balkonach. Ale na to przyjdzie czas już w kolejnym etapie, na początku roku. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z inwestycji.

Przypominamy, że w naszej ofercie sprzedaży mamy jeszcze wolne mieszkania.

Nowe mieszkania w Chełmie (Osiedle Cicha Dolina) – więcej informacji

 

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.