Chełm. Plac zabaw na osiedlu Cicha Dolina (GALERIA)

Osiedle Cicha Dolina wyposażone jest już w strefę zabaw dla dzieci. Mamy nadzieję, że przypadnie do gustu najmłodszym mieszkańcom.

Na dziedzińcu naszej inwestycji mamy gotowy plac zabaw, który został wyposażony w certyfikowane sprzęty. Wykonany jest  z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Teren dodatkowo ogrodziliśmy, a wewnątrz placu ustawiliśmy ławeczki dla rodziców. Zabawki, wyprodukowane pod kolor szyb balkonowych, bardzo dobrze wpisały się w pogodną stylistykę osiedla.

Nasze Osiedle Cicha Dolina jest przyjazne rodzinom z dziećmi.  To jednak nie koniec naszych stref odpoczynku, planujemy jeszcze małą architekturę z myślą też nieco starszych mieszkańcach. Nie będą to typowe rozwiązania, mamy nadzieję, że nieco Państwa zaskoczymy. Zachęcamy do śledzenia naszej strony i profilu na FB, o wszystkich nowinkach informujemy na bieżąco i dzielimy się zdjęciami z inwestycji.

Właśnie jesteśmy w fazie projektowania placu zabaw dla kolejnej naszej inwestycji w Garwolinie. Jeżeli macie jakieś sugestie, chcecie podpowiedzieć nam, z czego najchętniej korzystają Wasze dzieci na placach zabaw, to prosimy o wiadomość na adres marketing@ttsdevelopment.pl . Chcemy, jak najcelniej wpisać się w Państwa oczekiwania!

 

Jeżeli szukają Państwo mieszkania w Chełmie to koniecznie zajrzyjcie na podstronę inwestycji i sprawdźcie rzuty naszych mieszkań. Zachęcamy też do spotkań na terenie budowy z naszymi Sprzedawcami. Wystarczy zadzwonić i podać wygodny dla Państwa termin:

Marcin: +48 730 608 316

Natalia: +48 730 608 455

cicha dolina

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry