Chełm. Plac zabaw na osiedlu Cicha Dolina (GALERIA)

Osiedle Cicha Dolina wyposażone jest już w strefę zabaw dla dzieci. Mamy nadzieję, że przypadnie do gustu najmłodszym mieszkańcom.

Na dziedzińcu naszej inwestycji mamy gotowy plac zabaw, który został wyposażony w certyfikowane sprzęty. Wykonany jest  z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Teren dodatkowo ogrodziliśmy, a wewnątrz placu ustawiliśmy ławeczki dla rodziców. Zabawki, wyprodukowane pod kolor szyb balkonowych, bardzo dobrze wpisały się w pogodną stylistykę osiedla.

Nasze Osiedle Cicha Dolina jest przyjazne rodzinom z dziećmi.  To jednak nie koniec naszych stref odpoczynku, planujemy jeszcze małą architekturę z myślą też nieco starszych mieszkańcach. Nie będą to typowe rozwiązania, mamy nadzieję, że nieco Państwa zaskoczymy. Zachęcamy do śledzenia naszej strony i profilu na FB, o wszystkich nowinkach informujemy na bieżąco i dzielimy się zdjęciami z inwestycji.

Właśnie jesteśmy w fazie projektowania placu zabaw dla kolejnej naszej inwestycji w Garwolinie. Jeżeli macie jakieś sugestie, chcecie podpowiedzieć nam, z czego najchętniej korzystają Wasze dzieci na placach zabaw, to prosimy o wiadomość na adres marketing@ttsdevelopment.pl . Chcemy, jak najcelniej wpisać się w Państwa oczekiwania!

 

Jeżeli szukają Państwo mieszkania w Chełmie to koniecznie zajrzyjcie na podstronę inwestycji i sprawdźcie rzuty naszych mieszkań. Zachęcamy też do spotkań na terenie budowy z naszymi Sprzedawcami. Wystarczy zadzwonić i podać wygodny dla Państwa termin:

Marcin: +48 730 608 316

Natalia: +48 730 608 455

cicha dolina

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top