Chełm. Mieszkanie wykończone pod klucz w stylu boho. Zdjęcia!

Kupiliście właśnie mieszkanie i szukacie inspiracji? A może rozglądacie się za gotowym lokalem? Dobrze trafiliście. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, w której prezentujemy mieszkanie wykończone pod klucz. 

Poniżej zamieściliśmy zdjęcia z wykończonego lokalu. Jest to dwupokojowe mieszkanie o pow. 35 m².  Nasza aranżacja oparta jest na stylu eklektycznym. Dominuje tu znany i lubiany styl skandynawskim oraz naturalny styl boho, który bazuje na materiałach tj. drewno, len, dekoracyjne elementy słomiane. Nie zabrakło też elementów rodem z loftów, a wymienić można choćby szafkę łazienkową, prysznic czy uchwyty.

W naszej ofercie dostępne są jeszcze mieszkania o takim samym układzie. Jeżeli chcieliby Państwo zdać się na nas w kwestii wykończenia wnętrza w takim samym standardzie jak mieszkanie pokazowe, to jest taka możliwość. 

mieszkanie na sprzedaż

Koszty:

Pakiet Premium, którego koszt wynosi  50 000 zł obejmuje  wykończenie mieszkania o pow. 35-38 mkw według aranżacji prezentowanego lokalu łącznie z kuchnią, łazienką i dekorem ściennym.

Pakiet Premium +, którego koszt wynosi 60 000 zł obejmuje również prezentowane meble i materiały dekoracyjne (tj. firanki, lampa, pościel, koce, poduszki itp.)

Już wkrótce w naszej ofercie pojawią się kolejne lokale wykończone pod klucz o większych powierzchniach. Zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz profilu na Facebooku.

Wszystkie rzuty mieszkań dostępne są na podstronie Cicha Dolina.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży:

Aneta: +48 730 608 312

Natalia: +48 730 608 455

Sławek: +48 730 608 319

Marcin: +48 730 608 316

mieszkanie pod klucz

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top