Chełm. Mieszkanie wykończone pod klucz w stylu boho. Zdjęcia!

Kupiliście właśnie mieszkanie i szukacie inspiracji? A może rozglądacie się za gotowym lokalem? Dobrze trafiliście. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, w której prezentujemy mieszkanie wykończone pod klucz. 

Poniżej zamieściliśmy zdjęcia z wykończonego lokalu. Jest to dwupokojowe mieszkanie o pow. 35 m².  Nasza aranżacja oparta jest na stylu eklektycznym. Dominuje tu znany i lubiany styl skandynawskim oraz naturalny styl boho, który bazuje na materiałach tj. drewno, len, dekoracyjne elementy słomiane. Nie zabrakło też elementów rodem z loftów, a wymienić można choćby szafkę łazienkową, prysznic czy uchwyty.

W naszej ofercie dostępne są jeszcze mieszkania o takim samym układzie. Jeżeli chcieliby Państwo zdać się na nas w kwestii wykończenia wnętrza w takim samym standardzie jak mieszkanie pokazowe, to jest taka możliwość. 

mieszkanie na sprzedaż

Koszty:

Pakiet Premium, którego koszt wynosi  50 000 zł obejmuje  wykończenie mieszkania o pow. 35-38 mkw według aranżacji prezentowanego lokalu łącznie z kuchnią, łazienką i dekorem ściennym.

Pakiet Premium +, którego koszt wynosi 60 000 zł obejmuje również prezentowane meble i materiały dekoracyjne (tj. firanki, lampa, pościel, koce, poduszki itp.)

Już wkrótce w naszej ofercie pojawią się kolejne lokale wykończone pod klucz o większych powierzchniach. Zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz profilu na Facebooku.

Wszystkie rzuty mieszkań dostępne są na podstronie Cicha Dolina.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży:

Aneta: +48 730 608 312

Natalia: +48 730 608 455

Sławek: +48 730 608 319

Marcin: +48 730 608 316

mieszkanie pod klucz

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.