Chełm. Mieszkanie pod klucz 47m²

Odcienie głębokiej zieleni i drewno  – to kolory i elementy, które zdominowały nasze kolejne mieszkanie pod klucz w inwestycji Cicha Dolina. Ale najważniejsze w tej aranżacji okazały się złote dodatki!

Wykończone mieszkanie ma powierzchnię 47  m², składa się z salonu, aneksu kuchennego, sypialni łazienki  i korytarza.  Jest wykonane w ciepłym i eleganckim stylu, gdzie przeważają kolory złote i zielone, przełamane czarnymi detalami  oraz szarością, w tym dekoracyjną betonową ścianą w kuchni. Ciekawym rozwiązaniem są jutowe liny, które stanową granicę części kuchennej salonu od wypoczynkowej. Efektownie też prezentuje się sypialnia z urokliwą tapetą.

Poniżej prezentujemy układ mieszkania.

Wykończone mieszkanie znajduje się w budynku B4, który został oddany do użytku w sierpniu ubiegłego roku. Więcej o inwestycji Cicha Dolina >>

Cena:

 • wykończone mieszkanie (z gotową kuchnią i łazienką) –  293 900 zł
 • komórka lokatorska – 6 000 zł
 • meble „ruchome” widoczne na zdjęciach  pochodzą z oferty sklepu Black Red White. Można je zakupić dodatkowo w promocyjnej cenie – 8 500 zł
 • dodatki i dekoracje – 2 000 zł

Sprzedaż mieszkań

Natalia: +48 730 608 455

Marcin: +48 730 608 316

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top