CHEŁM – Dziękujemy uczestnikom Dni Otwartych!

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły osiedle Cicha Dolina w ubiegły weekend. Cieszymy się, że nasza inwestycja cieszy się tak dużym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba gości.

Mamy nadzieję, że podczas Dni Otwartych mieli Państwo okazję przyjrzeć się bliżej osiedlu, uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania, a być może także znaleźć swoje wymarzone mieszkanie.  Jeżeli jednak chcieliby Państwo jeszcze raz odwiedzić budowę lub  porozmawiać ze Sprzedawcą, to jesteśmy  do dyspozycji.  Zachęcamy do kontaktu także osoby, którym nie udało się do nas dotrzeć w weekend.

Marcin: +48 730 608 316

Aneta: +48 730 608 312

Natalia: +48 730 608 455

Sławek: +48 730 608 319

Dziękujemy także Salonowi Meblowemu Black Red White za użyczenie mebli do mieszkania pokazowego. Już wkrótce udostępnimy zdjęcia z wykończonego lokalu. Wszystkie osoby, które poszukają inspiracji zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie lub polubienia naszego profilu na Facebooku.

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top