CHEŁM – Dziękujemy uczestnikom Dni Otwartych!

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły osiedle Cicha Dolina w ubiegły weekend. Cieszymy się, że nasza inwestycja cieszy się tak dużym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba gości.

Mamy nadzieję, że podczas Dni Otwartych mieli Państwo okazję przyjrzeć się bliżej osiedlu, uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania, a być może także znaleźć swoje wymarzone mieszkanie.  Jeżeli jednak chcieliby Państwo jeszcze raz odwiedzić budowę lub  porozmawiać ze Sprzedawcą, to jesteśmy  do dyspozycji.  Zachęcamy do kontaktu także osoby, którym nie udało się do nas dotrzeć w weekend.

Marcin: +48 730 608 316

Aneta: +48 730 608 312

Natalia: +48 730 608 455

Sławek: +48 730 608 319

Dziękujemy także Salonowi Meblowemu Black Red White za użyczenie mebli do mieszkania pokazowego. Już wkrótce udostępnimy zdjęcia z wykończonego lokalu. Wszystkie osoby, które poszukają inspiracji zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie lub polubienia naszego profilu na Facebooku.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.