Chełm – DNI OTWARTE

Spotkajmy się na osiedlu Cicha Dolina! W weekend 27 oraz 28 czerwca będziemy czekali na Państwa na terenie inwestycji przy ul. Chełmońskiego. Będą mieli Państwo okazję pospacerować po osiedlu, obejrzeć mieszkania o różnorodnych rozkładach i metrażach, zobaczyć nowo powstały plac zabaw oraz mieszkanie wykończone pod klucz!

To dobra okazja dla osób, które szukają mieszkania dostępnego od ręki, bowiem budowa pierwszego etapu właśnie dobiega końca i już w lipcu przekazywane będą klucze do zakupionych lokali. To także propozycja dla wszystkich tych, którzy planują zakup mieszkania w przyszłości, ponieważ osiedle przy ul. Chełmońskiego to docelowo 6 budynków, a sprzedaż kolejnego etapu dopiero przed nami.

Na Państwa pytania odpowiedzą specjaliści ds. sprzedaży, ekspert od kredytów oraz kierownik budowy. Zaserwujemy kawę, herbatę oraz coś słodkiego!

UWAGA !!!!!

Osoba , która zdecyduje się na zakup mieszkania pokazowego podczas dni otwartych otrzyma od nas meble w PREZENCIE!!!

Serdecznie zapraszamy!

Informacje na temat osiedla oraz rzuty mieszkań dostępne są  tutaj.

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top