Chełm – DNI OTWARTE

Spotkajmy się na osiedlu Cicha Dolina! W weekend 27 oraz 28 czerwca będziemy czekali na Państwa na terenie inwestycji przy ul. Chełmońskiego. Będą mieli Państwo okazję pospacerować po osiedlu, obejrzeć mieszkania o różnorodnych rozkładach i metrażach, zobaczyć nowo powstały plac zabaw oraz mieszkanie wykończone pod klucz!

To dobra okazja dla osób, które szukają mieszkania dostępnego od ręki, bowiem budowa pierwszego etapu właśnie dobiega końca i już w lipcu przekazywane będą klucze do zakupionych lokali. To także propozycja dla wszystkich tych, którzy planują zakup mieszkania w przyszłości, ponieważ osiedle przy ul. Chełmońskiego to docelowo 6 budynków, a sprzedaż kolejnego etapu dopiero przed nami.

Na Państwa pytania odpowiedzą specjaliści ds. sprzedaży, ekspert od kredytów oraz kierownik budowy. Zaserwujemy kawę, herbatę oraz coś słodkiego!

UWAGA !!!!!

Osoba , która zdecyduje się na zakup mieszkania pokazowego podczas dni otwartych otrzyma od nas meble w PREZENCIE!!!

Serdecznie zapraszamy!

Informacje na temat osiedla oraz rzuty mieszkań dostępne są  tutaj.

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.