Chełm – Cicha Dolina. Ruszyła sprzedaż II etapu!

Z radością informujemy, że rozpoczęliśmy właśnie sprzedaż mieszkań w II etapie inwestycji Cicha Dolina w Chełmie. Są to kolejne dwa budynki realizowane w ramach osiedla przy ul. Chełmońskiego. Prace przy nich rozpoczęliśmy już w ubiegłym roku. W tej chwili budynki są w stanie surowym zamkniętym. Trwają montaże instalacji sanitarnej, grzewczej i elektrycznej. Klucze do II etapu inwestycji planujemy przekazać mieszkańcom pod koniec tego roku.

Katalog mieszkań obejmuje 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe lokale o pow. od 34 do
74 m². Nowe mieszkania cechują przemyślane układy i funkcjonalne
rozwiązania, które sprostają wymaganiom zarówno singli, par, jak i
rodzin z dziećmi. 

Już wkrótce na naszej stronie pojawią się rzuty mieszkań. Tymczasem zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży:

Tel.:

730 608 312,

730 608 316,

730 608 319

mieszkania chełm

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.