Chełm. Cicha Dolina – kolejny etap już w sprzedaży!

Z nowym rokiem nasza oferta mieszkań na sprzedaż w Chełmie powiększyła się o dwa budynki – B5 oraz B6.  

Lista dostępnych mieszkań w zakończonych etapach Osiedla Cicha Dolina bardzo się kurczy. Mamy jednak dobrą informację dla osób, które nie mogły znaleźć odpowiedniego dla siebie metrażu w naszej ofercie. Uruchomiliśmy  sprzedaż kolejnych budynków, których budowa rozpoczęła się już kilka miesięcy temu, odbiór zatem nie jest odległym terminem i  nastąpi jeszcze w tym roku. Jak bardzo zaawansowane są prace, mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach z budowy. W budynku B6  wkrótce  będziemy mieli ukończony stan surowy, wymurowane zostały wszystkie kondygnacje wraz ze ścianami działowymi, a na plac budowy weszli już elektrycy, zaczynamy też montaż instalacji sanitarnych. W budynku B5 gotowy jest strop nad kondygnacją podziemną, w przyszłym tygodniu rozpoczniemy murowanie konstrukcji.

Do wyboru są mieszkania od 35 do 65 m². Lista wszystkich dostępnych mieszkań dostępna jest na stronie inwestycji w zakładce Szukaj mieszkania. Zachęcamy do składnia rezerwacji u naszych sprzedawców:

Natalia: +48 730 608 455

Marcin: +48 730 608 316

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top