Chełm. Cicha Dolina – kolejny etap już w sprzedaży!

Z nowym rokiem nasza oferta mieszkań na sprzedaż w Chełmie powiększyła się o dwa budynki – B5 oraz B6.  

Lista dostępnych mieszkań w zakończonych etapach Osiedla Cicha Dolina bardzo się kurczy. Mamy jednak dobrą informację dla osób, które nie mogły znaleźć odpowiedniego dla siebie metrażu w naszej ofercie. Uruchomiliśmy  sprzedaż kolejnych budynków, których budowa rozpoczęła się już kilka miesięcy temu, odbiór zatem nie jest odległym terminem i  nastąpi jeszcze w tym roku. Jak bardzo zaawansowane są prace, mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach z budowy. W budynku B6  wkrótce  będziemy mieli ukończony stan surowy, wymurowane zostały wszystkie kondygnacje wraz ze ścianami działowymi, a na plac budowy weszli już elektrycy, zaczynamy też montaż instalacji sanitarnych. W budynku B5 gotowy jest strop nad kondygnacją podziemną, w przyszłym tygodniu rozpoczniemy murowanie konstrukcji.

Do wyboru są mieszkania od 35 do 65 m². Lista wszystkich dostępnych mieszkań dostępna jest na stronie inwestycji w zakładce Szukaj mieszkania. Zachęcamy do składnia rezerwacji u naszych sprzedawców:

Natalia: +48 730 608 455

Marcin: +48 730 608 316

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry