Chełm. Budowa II etapu zakończona (Zdjęcia)

Otrzymaliśmy już pozwolenie na użytkowanie kolejnych budynków w ramach Osiedla Cicha Dolina – B3 oraz B4. Trwa przekazywanie kluczy właścicielom mieszkań.

Budowa 4 bloków dobiegła końca. Osiedle zostało zagospodarowane, wykonaliśmy nasadzenia, wyposażyliśmy teren w ławki, kosze oraz stolik do grania w szachy. Alejki są już oświetlone, trawniki się zazieleniły, a na murku zawisł napis „Cicha Dolina”.

W Budynku B4 na ścianach zawiesiliśmy archiwalne zdjęcia Chełma. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy podobają się Państwu takie elementy dekoracyjne. Opinie można przesyłać na adres:  marketing@ttsdevelopment.pl .

Wciąż mamy w ofercie dostępne lokale 2-,3- oraz 4-pokojowe z ukończonego etapu budowy. Zachęcamy do przejrzenia  wolnych mieszkań >>

Jeżeli w naszej aktualnej ofercie nie ma interesujących Państwa układów lub dopiero planujecie zakup, to zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz profilu na Instagramie i Facebooku. Już niedługo pojawią się tam lokale z kolejnego etapu budowy Osiedla Cicha Dolina.

Kontakt z Działem Sprzedaży:

Marcin: +48 730 608 316

Natalia: +48 730 608 455

bok@ttsdevelopment.pl

budowa mieszkań

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top