Chełm. Budowa II etapu zakończona (Zdjęcia)

Otrzymaliśmy już pozwolenie na użytkowanie kolejnych budynków w ramach Osiedla Cicha Dolina – B3 oraz B4. Trwa przekazywanie kluczy właścicielom mieszkań.

Budowa 4 bloków dobiegła końca. Osiedle zostało zagospodarowane, wykonaliśmy nasadzenia, wyposażyliśmy teren w ławki, kosze oraz stolik do grania w szachy. Alejki są już oświetlone, trawniki się zazieleniły, a na murku zawisł napis „Cicha Dolina”.

W Budynku B4 na ścianach zawiesiliśmy archiwalne zdjęcia Chełma. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy podobają się Państwu takie elementy dekoracyjne. Opinie można przesyłać na adres:  marketing@ttsdevelopment.pl .

Wciąż mamy w ofercie dostępne lokale 2-,3- oraz 4-pokojowe z ukończonego etapu budowy. Zachęcamy do przejrzenia  wolnych mieszkań >>

Jeżeli w naszej aktualnej ofercie nie ma interesujących Państwa układów lub dopiero planujecie zakup, to zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz profilu na Instagramie i Facebooku. Już niedługo pojawią się tam lokale z kolejnego etapu budowy Osiedla Cicha Dolina.

Kontakt z Działem Sprzedaży:

Marcin: +48 730 608 316

Natalia: +48 730 608 455

bok@ttsdevelopment.pl

budowa mieszkań

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry