Chełm. Będzie czwarty etap Osiedla Cicha Dolina!

Szanowni Państwo z przyjemnością informujemy, że Spółka TTS Development wygrała przetarg na zakup sąsiednich działek inwestycji Cicha Dolina. To oznacza, że nasza oferta mieszkań w tej lokalizacji znacząco się powiększy.

Nowe tereny inwestycyjne TTS będą graniczyły z budynkami B3, B4 i B6 od strony północnej oraz B5 i B6 od strony zachodniej. Rozpoczynamy właśnie prace projektowe,  o rozmieszczeniu nowych budynków poinformujemy Państwa, gdy będziemy mieli gotowy plan zagospodarowania przestrzennego. Na pewno zachowamy charakterystyczny styl Osiedla Cicha Dolina oraz standard wykończenia. Zadbamy o części wspólne, zaproponujemy też korzystne rozwiązania komunikacyjne pomiędzy wszystkimi częściami osiedla. Nowe mieszkania planujemy sprowadzić do sprzedaży jeszcze w tym roku.

Osiedle Cicha Dolina mieści się przy ul. Wisławy Szymborskiej 2, w przyjemnej okolicy, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum. W pobliżu znajduje się szpital, Galeria Chełm, McDonald’s.

Większość mieszkań na Osiedlu Cicha Dolina została już sprzedana. W ofercie są jeszcze lokale od 46 do 74 mkw. Wszystkie układy są przemyślane pod kątem funkcjonalności. Większe metraże dostępne są w promocyjnych cenach. Serdecznie zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością spotkamy się z Państwem na terenie inwestycji, zaprezentujemy osiedle oraz oprowadzimy Państwa po wolnych lokalach.

cicha dolina

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top